S1mpl3-Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
S1mpl3-Clan

Forumul clanului s1mpl3
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 >> PovestE de DragostE <<

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
AuD_cUlOrI

AuD_cUlOrI


Mesaje : 69
Data de înscriere : 06/01/2009

>> PovestE de DragostE << Empty
MesajSubiect: >> PovestE de DragostE <<   >> PovestE de DragostE << Icon_minitimeDum Ian 11, 2009 10:23 pm

www.TestDragoste.go.ro

faceti si voi testul Smile)

mie mi-a zis asa:

Intr-o zi mare de vara in TG NEAMT intalnesti cea mai complicata persoana de pana acum. Numele acelei persoane este Madalin , si cu fiecare miscare pe care EL o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cea mai buna prietena Geta si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai rau corp pe care l-am vazut." Deodata, EL se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!! EL spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de debila , si ma intrebam daca ai vrea sa mergi la Galati cu mine si Sa jucam Counter-Strike ?" Cu un zambet prostesc spui:, " lol " si pleci cu ei. Cand ajungi la Galati , EL se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca o arma te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.

lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
S1mpl3^MiNdLeSs
Admin
S1mpl3^MiNdLeSs


Mesaje : 68
Data de înscriere : 04/01/2009

>> PovestE de DragostE << Empty
MesajSubiect: Re: >> PovestE de DragostE <<   >> PovestE de DragostE << Icon_minitimeDum Ian 11, 2009 10:24 pm

ai de capul meu....


Intr-o zi mare de vara la iasi intalnesti cea mai dureros persoana de pana acum. Numele acelei persoane este any , si cu fiecare miscare pe care ea o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten codrin si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai gingas corp pe care l-am vazut." Deodata, ea se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!! ea spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de dragastos , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la hunedoara cu mine si nimic ?" Cu un zambet prostesc spui:, " animalule " si pleci cu ei. Cand ajungi la hunedoara , ea se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca tastatura te loveste in cap.
WhereIsMyMind ™️: Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.
Sus In jos
https://s1mpl3.all-up.com
lost

lost


Mesaje : 25
Data de înscriere : 10/01/2009

>> PovestE de DragostE << Empty
MesajSubiect: Re: >> PovestE de DragostE <<   >> PovestE de DragostE << Icon_minitimeLun Ian 12, 2009 4:59 pm

Smile)))))

Intr-o zi sexxy de vara la sub pat intalnesti cea mai si mai sexxy persoana de pana acum. Numele acelei persoane este laura andresan , si cu fiecare miscare pe care ea o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten cosmin si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai sugator corp pe care l-am vazut." Deodata, ea se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!! ea spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de frumos , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la in tufisuri cu mine si sex ?" Cu un zambet prostesc spui:, " dute de te culca " si pleci cu ei. Cand ajungi la in tufisuri , ea se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca vibrator te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.

In el scrie: " laura andresan este dragostea pe care o astepti toata viata ta. ea te va invita afara in 10 zile sau chiar mai putin, dar doar daca trimiti acest link www.TestDragoste.go.ro cel putin la 10 prieteni in cateva minute. Cu cat trimiti la mai multe persoane cu atat te va invita mai repede, si amandoi va veti indragosti.
Sus In jos
AuD_cUlOrI

AuD_cUlOrI


Mesaje : 69
Data de înscriere : 06/01/2009

>> PovestE de DragostE << Empty
MesajSubiect: Re: >> PovestE de DragostE <<   >> PovestE de DragostE << Icon_minitimeLun Ian 12, 2009 10:00 pm

lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





>> PovestE de DragostE << Empty
MesajSubiect: Re: >> PovestE de DragostE <<   >> PovestE de DragostE << Icon_minitime

Sus In jos
 
>> PovestE de DragostE <<
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
S1mpl3-Clan :: Clanul s1mpl3 :: Discutii....vorbiti ce vreti-
Mergi direct la: