S1mpl3-Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
S1mpl3-Clan

Forumul clanului s1mpl3
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bancuri,chestii haioase

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
lost

lost


Mesaje : 25
Data de înscriere : 10/01/2009

Bancuri,chestii haioase Empty
MesajSubiect: Bancuri,chestii haioase   Bancuri,chestii haioase Icon_minitimeSam Ian 10, 2009 2:13 pm

incep eu Smile

Două blonde stau de vorbă:
- Ştii, ieri mi-am făcut testul de sarcină!
Cealaltă, foarte curioasă:
- Şi au fost grele întrebările?

Internetul este singurul loc în care bărbaţii sînt bărbaţi, femeile sînt bărbaţi, iar fetiţele mici şi perverse sînt agenţi F.B.I.

Un copil plîngea pe holul şcolii. Învăţătoarea îl întreabă:
- De ce plîngi?
- Un copil mi-a dat jos plăcinta!
- Dar a fost cu intenţie?
- Nu, a fost cu brînză.

Într-o companie de bărbaţi, toţi se veselesc, numai unul e trist. - Ioane, de ce eşti trist? - Am aflat că soţia are SIDA...(o pauza lunga)... Am glumit, băieţi. Ce v-aţi îngălbenit aşa?

Basescu se scoala dimineata la vila de la Scrovistea. Afara ninsese, totul era feeric. Iese in prag, se intinde, cand, deodata incremeneste: pe zapada imaculata era scris cu urina "Maine vei muri!". Agitatie, Politie, SRI, SIE, DIE, etc. Cercetari, probe, amprente. A doua zi vine seful SRI: - Au venit doua probe de la laborator si am o veste proasta si una foarte proasta pentru dumneavoastra. - Zi-o pe ai proasta. - S-a constatat ca urina e a lu' Boc. - Oamenii mei! Oamenii mei au tradat! Ce veste poate fi mai proasta decat asta? -A iesit si proba grafologica; scrisul e a lu' Tariceanu... lol!

trei broaste stateau pe malul lacului la barfa.
Prima zice:Oac
A-2-a:zice Oac
A 3-a:Oac, oac,oac
Suparata prima broasca scoate pistolul si o impusca pe a treia.
A 2 a mirata intreaba ce ai avut cu ea??
prima zice;"Stia prea multe trebuia eliminata".


Ultima editare efectuata de catre lost in Sam Ian 10, 2009 2:43 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
S1mpl3^MiNdLeSs
Admin
S1mpl3^MiNdLeSs


Mesaje : 68
Data de înscriere : 04/01/2009

Bancuri,chestii haioase Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri,chestii haioase   Bancuri,chestii haioase Icon_minitimeSam Ian 10, 2009 2:23 pm

mi'ai stricat ziua cu bancurile astea......
Sus In jos
https://s1mpl3.all-up.com
lost

lost


Mesaje : 25
Data de înscriere : 10/01/2009

Bancuri,chestii haioase Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri,chestii haioase   Bancuri,chestii haioase Icon_minitimeSam Ian 10, 2009 2:25 pm

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Smile) pune tu altele mai "misto" king
Sus In jos
S1mpl3^MiNdLeSs
Admin
S1mpl3^MiNdLeSs


Mesaje : 68
Data de înscriere : 04/01/2009

Bancuri,chestii haioase Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri,chestii haioase   Bancuri,chestii haioase Icon_minitimeSam Ian 10, 2009 2:30 pm

lost a scris:
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Smile) pune tu altele mai "misto" king

După o zi criminală, în care lui Moş Crăciun toate i-au mers prost (i s-au îmbolnăvit 4 elfi, 5 reni au răcit, sania s-a rupt, a rămas fără băutură şi a venit şi soacră-sa în vizită), seara sună la uşă un îngeraş cu un brad imens de Crăciun.
- Ce să fac cu bradul, Moşule? întreabă îngeraşul.
- Să ţi-l bagi în fund!
Şi, de atunci, există tradiţia cu îngeraşul înfipt în vîrful bradului...

Un tip merge la farmacie: Dati-mi si mie un prezervativ ca merg la prietena mea si o comit in seara asta ca e buna rau...De fapt dati-mi doua ca are o mama...au..si pe aia o ard.. Ba nu dati-mi 3 ca are si o sora buna. Ii da farmacistul prezervativele, merge asta acasa la aia, se aseaza toti la masa, vine si tatal se pune in capul mesei si se pun toti sa faca rugaciunea inainte de masa. Dupa jumatate de ora, tipul inca isi facea rugaciunea la care prietena lui ii sopteste: - Vai dragule dar nu stiam ca esti asa de credincios. La care el: - Nici eu nu stiam ca taica-tu e farmacist!!

Un tip se urca intr-un autobuz, se duce si perforeaza un bilet, dupa care mai perforeaza inca unul. Un calatotor il intreaba:
- Scuzati-ma, de ce ati perforat 2 bilete?
- Pai daca il pierd pe primul si vine controlorul sa il am pe al 2-lea.
- Bine, si daca le pierdeti pe amindoua?
- Pai am abonament, ma baiatule!
Sus In jos
https://s1mpl3.all-up.com
AuD_cUlOrI

AuD_cUlOrI


Mesaje : 69
Data de înscriere : 06/01/2009

Bancuri,chestii haioase Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri,chestii haioase   Bancuri,chestii haioase Icon_minitimeSam Ian 10, 2009 2:54 pm

Acum eu :->


V.1
Moare un jucator de Counter-Strike si fiindca pe parcursul vietii omorase atatia Counter-Terorristi ,Dumnezeu il trimise in Iad.La o saptama suna Satana la Dumnezeu si ii zice disperat:
-Doamne, pe cine mi-ai trimis tu aici? Asta mi-a killarit toata armata de draci, mi-a distrus toate cazanele cu smoala si acuma alearga de nebun prin Iad intreband : '' Unde dracu se pune bomba !? ''
V.2
Moare un jucator de Travian si fiinda pe parcursul vietii omorase atatea trupe ,Dumnezeu il trimise in Iad.La o saptamana suna Satana la Dumnezeu si ii zice disperat:
-Doamne, pe cine mi-ai trimis tu aici? Asta mi-a omorat toata armata de draci, mi-a catapultat toate cazanele cu smoala si acuma alearga de nebun prin Iad intreband : ''Unde dracu e Minunea aia !? ''


http://www.free-blog.in/Bristena/49342/Citate+(10).html


1~Cine misca,nu mai misca
Cine misca, misca mort

2~Singurul mod de a descoperi limitele posibilului este să mergi dincolo de ele, către imposibil.

3~Cînd prietenii noştri ajung la putere, nu mai sînt prietenii noştri.

4~Dacă ajuţi un prieten la nevoie, cu siguranţă că îşi va aminti de tine cu prima ocazie cînd are din nou nevoie.

5~Nu face scandal atîta timp cît nu eşti sigur că rezultatul va fi în favoarea ta.

6~Dacă în ring sînt 12 clowni şi te alături lor, poţi citi şi din Shakespeare. Pentru auditoriu, nu vei fi decît al 13-lea clown.

7~Faptul că doctorul a găsit un nume pentru boala ta nu înseamnă că el ştie ce ai.

8~Experienţa este acel ceva pe care nu-l ai decît cu mult timp după ce ai fi avut nevoie de el.

9~Ori de cîte ori ţi-a venit o idee grozavă, afli că cineva s-a gîndit la ea cu mult înainte.

10~Munca în echipă este esenţială. Îţi dă posibilitatea să arunci vina pe alţii.


Disputa rutiera:
EA: Voi barbatii n-ati opri nici in ruptul capului sa intrebati care e drumul. mai bine pierdeti 2 ore pe drum in plus!
EL: Pierdem noi doua ore dar recuperam la parcarea cu spatele....


______________________________________________________________________________________________________________________
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bancuri,chestii haioase Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri,chestii haioase   Bancuri,chestii haioase Icon_minitime

Sus In jos
 
Bancuri,chestii haioase
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
S1mpl3-Clan :: Clanul s1mpl3 :: Discutii....vorbiti ce vreti-
Mergi direct la: